Gülten DAYIOĞLU

Ankara kitap fuarı ne zaman 2020? TÜYAP 14. Şubat fuarına gelecek yazarlar kimler?

Ankara kitap fuarı ne zaman 2020? TÜYAP 14. Şubat fuarına gelecek yazarlar kimler?
İmza günleri ne zaman? soruları arama motorlarında kitapseverler tarafından sıkça araştırılmaktadır. Biz de sizler bu merak edilenleri derledik. İşte tüm merak edilenler...

Ankara'daki kitap fuarını merak edenler internette araştırma yapmaya başladı. Peki Ankara kitap fuarı ne zaman 2020? TÜYAP Şubat fuarına gelecek yazarlar kimler? Tüm merak edilenler haberimizde...

ANKARA KİTAP FUARI NE ZAMAN 
14. Ankara Kitap Fuarı 28 Şubat – 08 Mart 2020 Tarihlerinde Ato Congresium’da.

Başlangıç
10:00
 
Bitiş
20:00

Ankara kitap fuarı ne zaman 2020? TÜYAP 14. Şubat fuarına gelecek yazarlar kimler?

ANKARA KİTAP FUARI NEREDE YAPILACAK

 
14. Ankara Kitap Fuarı ATO Congresium’da siz kitapseverlerle buluşuyor.

Söğütözü, ATO Congresium, Söğütözü Caddesi, Çankaya/Ankara, Türkiye

ATO Congresium’a nasıl ulaşabilirim?

Kızılay-Koru metro hattını kullandığınız taktirde “Söğütözü” istasyonunda inmeniz gerekmektedir. Kızılay – Güvenpark dolmuş duraklarından 100. Yıl – Çiğdem dolmuşlarını kullanarak Ato Congresium’un önünde inmeniz mümkün. Kızılay’dan Sincan-Eryaman-Etimesgut istikametine giden özel halk otobüslerine bindiğiniz taktirde Armada AVM önünde inmeniz gerekmektedir.

ANKARA KİTAP FUARINA HANGİ YAZARLAR GELECEK?
 
Bu yıl konuk ülkenin Fansa olacağı Onur konuğu yazarların Gülten Dayıoğlu ve Jean Christophe Grange’ın olacağı ve birçok yazarın imza günleriyle hareketleneceği 14. Ankara Kitap Fuarına tüm kitapseverler bekleniyor.

KİTAP FUARI NE İŞE YARAR? 
Kitap fuarları hayatın monotonluğundan sıkılan, farklı bir şey yapmak isteyenler için bir fırsattır.Kitap fuarları zamanı bol olan, yapacak bir işi olmayan veya canı sıkılanlar için birebirdir. (Sonuçta bu tarz yerlere girip-çıkmak, şöyle bir tur atmak nereden baksanız en az iki saatinizi alır.)Kitap fuarları, hayatında kalabalık görmemiş insanlar veya kalabalıktan hoşlananlar için önerilebilir. (Karınca misalidir bu yerler, mahşer günü kalabalığı gibidir.)Kitap fuarları sosyal medya hesaplarına muhteva eklemek, beğeni almak ve retweetlenmek için harika manzaralara sahiptir.Kitap fuarları kendinizi farklı ve entellektüel hissetmek için tam aradığınız yerdir. Tek yapmanız gereken elinizde bir kitap, uygun bir mekan ya da yayınevi standı önünde güzel bir fotoğraf çekip sosyal medyadan paylaşmaktır. (Bu ülkede elinde kitap olan insan pek göremeyiz zaten.) 

Haber Görselleri